Hakkımızda

Yıllardır kaliteden ödün vermeden üretilen ve tecrübeyle elde ettiğimiz eşsiz lezzetini koruyan ürünlerimizi, ulusal çapta tüm insanlara ulaştırmak niyetiyle, franchise bayilik çalışmalarımız başlamıştır.

Ceyhan Balkaymak Dondurma olarak, 1989 yılından beri adananın Ceyhan ilçesinde hizmet vermektedir.Geçen bu zaman diliminde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.Ürünlerimiz tüketicilerimizin bizden beklediği kalite standartlarını koruyarak, markamızın pazardaki bilinirliğini arttırmak ve oturmuş olan dağıtım ağımızı daha da genişletip güzel ülkemizin en uç noktasındaki 7 den 77 ye herkesin faydalanmasını sağlamakta ve ihtiyacımızı arttırmak ürünlerimizi dış pazarda daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.Ürünlerimiz tamamen doğal ürünlerden yapılmaktadır. En kaliteli ürünler özenle seçilir ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur.

 

 

İlkemiz, saf, doğal ürünler kullanarak, dondurmamızı lezzetli ve  sağlıklı olarak sunmak. Ceyhan Baklaymak Dondurma olarak, dondurmalarımızda, koruyucu, gıda boyası, GDO lu ürünler, margarin, transyağ, emülgatör, glukoz şurubu, fruktoz şurubu ve katkı malzemesi kullanmıyoruz. Mevsiminde elde edilen gerçek meyvelerle ve badem , antep fıstığı kullanarak ve asla yapay aroma, tatlandırıcı kullanmadan üretiyoruz.